slider

TAKKAM FASHION

Aktuální akce

TAKKAM Fashion bazar V.

TAKKAM Fashion Bazar V.

13.08.2016 od 13:00
místo konání: Galerie Café u Modré kočky, Příbram
http://www.umodrekocky.cz

Registrace
Smluvní podmínky pro prodejceJsme dvě holky (Kačka a Kačka), které jednoho dne napadlo, že by mohly uspořádat bazárek s oblečením. Znáte to, spousta oblečení doma ve skříni, které už nenosíte a je vám líto ho vyhodit.Tak jsme udělaly první u nás na zahradě a bylo to super...spousta holek, oblečení, líčení a poradenství...soutěže, hudba a zábava (zkoukněte fotogalerii)...

...no a po úspěchu s prvním bazárkem, na žádost spousty našich známých, kteří se na zahradní párty už nevešli, jsme si řekly, proč tedy neuspořádat další fashion bazar? Veřejný!!!!! Pro všechny holky, slečny, ženy a paní, které se rády zbaví svého oblečení a přitom poklábosí s ostatníma, pobaví se a prohlídnou si ostatní skvělé kousky! ;)

A tak to šlo dál, máme za sebou už akci na Monínci a nyní náš čeká další Vánoční bazar. Chceš taky? Připoj se! Prodávej, nakupuj, vyměňuj, bav se! Kromě bazárku na našich akcích můžeš najít i nabídku různých handmade výrobků, originální výrobky šikovných designerů a kousky od známých fashion značek. Navíc na našich akcích bude vždy něco dobrého k pití a jídlu a snažíme se ho obohatit o nějaký ten doprovodný program. TaKKam - přidej se k nám! ;)